Výsledky výstav - stručně
2017
5. 2. DUO CACIB Brno - Beata Petkevice - třída šampionů - V4
6. 2. DUO CACIB Brno - Judit Korózs Papp - třída šampionů - V2 r.CAC
7.1. Hanácká národní výstava Brno - Beradze Iuza - třída šampionů - V3
2016
12. 11. Oblastní výstava MB - Marušková - třída čestná - V1, Vítěz třídy čestné
30. 10. Mezinárodní výstava Praha - Gregorie Anja - třída šampionů - V4
29. 10. Mezinárodní výstava Praha - Harsányi Peter - třída šampionů - V1, CAC, r.CACIB
16. 10. Národní výstava Jelenia Góra - Iuza Beradze - třída šampionů - V1, CWC, Best male, BOB, BOG 3 !!!
15. 10. Klubová výstava KCHMPP - Milan Krinke - třída šampionů - V3
2. 10. Oblastní výstava Rychety - Karel Hořák - třída šampionů - V1, Vítěz třídy
1. 10. Oblastní výstava Džbán - Marušková - třída šampionů - V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz
20. 8. Klubová výstava BCCCZ - Judith Gregory - třída šampionů - V
21. 8. Klubová výstava BCCCZ - Heather Turner - třída šampionů - V
dokončen Polský šampion
26. 6. Národní výstava Jeleni Gora - Iwona Giczela (PL) - třída šampionů - V1, CWC
25. 6. Klubová výstava KCHMPP - István Székely (HU) - třída šampionů - V1, CAC
12. 6. Mezinárodní výstava Nitra - Róbert Kotlár (HU) - třída šampionů - V2 res. CAC
11. 6. Mezinárodní výstava Nitra - Jaroslav Matyáš (SK) - třída šampionů - V2 res. CAC
10. 6. Národní výstava Nitra - Ildikó Muzslai (HU) - třída šampionů - V1, CAC
3. 4. DUO CACIB Nitra - Wauben John (NL) - třída šampionů - V4
2. 4. DUO CACIB Nitra - Kazlauskaité Ramuné - třída šampionů - V3
1. 4. Victory show - champion of champions - Piskay Vladimír - V1, CAC, Victory show winner 2015
16. 1. DUO CACIB Nitra - Řehánek Petr - třída šampionů - V1, CAC, CACIB
5. 2. DUO CACIB Brno - Beata Petkevice - třída šampionů - V4
6. 2. DUO CACIB Brno - Judit Korózs Papp - třída šampionů - V2 r.CAC
7.1. Hanácká národní výstava Brno - Beradze Iuza - třída šampionů - V3
2016
12. 11. Oblastní výstava MB - Marušková - třída čestná - V1, Vítěz třídy čestné
30. 10. Mezinárodní výstava Praha - Gregorie Anja - třída šampionů - V4
29. 10. Mezinárodní výstava Praha - Harsányi Peter - třída šampionů - V1, CAC, r.CACIB
16. 10. Národní výstava Jelenia Góra - Iuza Beradze - třída šampionů - V1, CWC, Best male, BOB, BOG 3 !!!
15. 10. Klubová výstava KCHMPP - Milan Krinke - třída šampionů - V3
2. 10. Oblastní výstava Rychety - Karel Hořák - třída šampionů - V1, Vítěz třídy
1. 10. Oblastní výstava Džbán - Marušková - třída šampionů - V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz
20. 8. Klubová výstava BCCCZ - Judith Gregory - třída šampionů - V
21. 8. Klubová výstava BCCCZ - Heather Turner - třída šampionů - V
dokončen Polský šampion
26. 6. Národní výstava Jeleni Gora - Iwona Giczela (PL) - třída šampionů - V1, CWC
25. 6. Klubová výstava KCHMPP - István Székely (HU) - třída šampionů - V1, CAC
12. 6. Mezinárodní výstava Nitra - Róbert Kotlár (HU) - třída šampionů - V2 res. CAC
11. 6. Mezinárodní výstava Nitra - Jaroslav Matyáš (SK) - třída šampionů - V2 res. CAC
10. 6. Národní výstava Nitra - Ildikó Muzslai (HU) - třída šampionů - V1, CAC
3. 4. DUO CACIB Nitra - Wauben John (NL) - třída šampionů - V4
2. 4. DUO CACIB Nitra - Kazlauskaité Ramuné - třída šampionů - V3
1. 4. Victory show - champion of champions - Piskay Vladimír - V1, CAC, Victory show winner 2015
16. 1. DUO CACIB Nitra - Řehánek Petr - třída šampionů - V1, CAC, CACIB
2015
8. 8. Krajská výstava Kladno - Otakar Vondrouš - třída šampionů - V1, VT, Krajský vítěz
dokončen Grand šampion ČR
18. 7. Národní výstava Mlůadá Boleslav - Ladislav Kukla - třída šampionů - V1, CAC
12. 7. Wystawa psow pasterskich - Wroclaw - Iwona Kocemba - třída vítězů - V1, CWC
13. 6. Klubová KCHMPP - Ladislav Kukla - třída vítězů - V3
16. 5. Speciální výstava BCCCZ - Mark Wibier (DE) - třída vítězů - V
2. 5. MVP Praha - Javor Davor (CRO) - třída šampionů - V2, res.CAC
19. 4. Klubová výstava BBBCK SK - Heike Bilsheim - třída šampionů - V1, CAC
27. 2. Victory show - Tibor Havelka - třída dospělých - V1, CAC, Victory show winner
7. 2. DUO CACIB Brno - Petra Márová - třída šampionů - V4
2014
24. 10. NVP Brno - Judit Korozs-Papp - třída vítězů - V4
23. 10. Evropská výstava psů Brno - Barbara Muller - třída šampionů - V
13. 9. Klubová výstava se zadáváním KV - K.Rettie (UK) - třída vítězů - V3
12. 9. Klubová výstava bez zadávání KV - R. Tunnicliff (UK) - třída vítězů - V1, CAC
25. 8. 2014 KV Brno Zetor - Karel Hořák - třída vítězů - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz FCI l.skupiny
19. 7. NVP Mladá Boleslav - Niciewiez Jadwiga - třída šampionů - V2, res.CAC
4. 5. Spec. výstava pasteveckých psů Polsko - Morthen Matthes (DK) - třída šampionů - V1, CWC (CAC)
22. 2. DUO CACIB Brno - Iuza Beradze - třída šamp. - V1, CAC, CACIB, CAC-ČMKU, BOB, Cruft´s kvalifikace 2015
dokončen ČMKU šampion
23. 2. DUO CACIB Brno - Judit Koróz Papp - třída šampionů - V1, CAC, CACIB, CAC-ČMKU
2013
12. 1.. Šampion šampionů - Václavík / Vondrouš - BOB / -
26. 1.. CACIB Trenčín - S. Andor - třída otevřená - V1, CAC
23. 2.. DUO CACIB Nitra - O. Vondrou - třída otevřená - V1, CAC
dokončen Slovenský šampion krásy
24. 2.. DUO CACIB Nitra - I. Vojteková - třída otevřená - V2, r.CAC
4. 5. Mezinárodní výstava psů Praha - M. Redlicky - třída šampionů - V3
11. 5. Krajská výstava Hradec Králové-Beradze Iuza - třída šampionů - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
19. 5. Světová výstava psů Budapešť - třída otevřená - VD
31. 5. Národní výstava Senec - Monika Blaha - třída šampionů - V1, CAC
1. 6. DUO CACIB Nitra - Štefan Šinko - třída šampionů - V1, CAC, CACIB, BOS a Grand Prix Slovensko vítěz 2013
2. 6. DUO CACIB Nitra - Vladimír Javorčík - třída šampionů - V1, CAC, CACIB, BOS a Cruft kvalifikace 2014
dokončen Grandšampion Slovenska
17.8.2013 CACIB Uzghorod - třída šampionů - Sandor Szabo - Exc.1, CAC, CACIB, BOB
18.8.2013 CACIB Uzghorod - třída šampionů -Dolejšová Olga - Exc.1, CAC, CACIB, BOB
dokončen C.I.E Mezinárodní šampion krásy
24. 8. 2013 NVP Mladá Boleslav- Tibor Havelka - třída šampionů - V2, res.CAC
7. 9. 2013 NVP Brno - A. Kováčová - třída šampionů - V3
27. 9. 2013 - Klubová výstava BCCCZ - Ross Green - třída vítězů - V1,CAC
28. 9. 2013 - Klubová výstava BCCCZ - Joanne Ratcliffe - třída vítězů - V3
2. 11. 2013 - DOUBLE Expo Prague - xxx - třída vítězů - V2, res.CAC
2012
4. 2.. DUO CACIB Brno - B. Kremser - mezitřída - V3
5. 2.. DUO CACIB Brno - Bordergard Goran - mezitřída - V2
5. 5. Mezinárodní výstava psů Praha - Beradze Iuza - třída otevřená - V1, CAC
8. 5. Speciální výstava BCCCZ - M. Krinke - třída otevřená - V1, CAC
14. 7. Národní výstava Mladá Boleslav - D.Páz - třída otevřená - V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB
25. 8. Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav - A. Polgár - třída otevřená - V1, CAC, r.CACIB
9. 9. Krajská výstava psů - V. Mojžíš - třída otevřená - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BOB, BIG 1
22. 9. Klubová výstava BCCCZ - Juith Korozs-Papp - třída ot. - V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, Klubový vítěz BCCCZ
29. 9. Národní výstava psů Brno - A. Kochan - třída otevřená - VD3
3. 11. DOUBLE CACIB Praha - M. Krinke - třída otevřená - V3
4. 11. CACIB Praha - Wilberg Leif-Herman - třída otevřená - V1, CAC, CAC ČMKU,, CACIB, Vítěz Prahy, BOB, BIG5
1. 12. DUO CACIB Nitra - E.Haapaniemi - třída otevřená - V1, CAC
2. 12. DUO CACIB Nitra - J. Korozs-Papp - třída otevřená - V1, CAC, r.CACIB
2011
9. 4. Národní výstava psů Ostrava - A. Kováčová - třída mladých - V
23. 4. Mezinárodní výstava ČB - M. Krinke - třída mladých - V 2
14. 5. Mezinárodní výstava psů Praha - Fricke Claus-Peter - třída mladých - V1, CAJC, BOJ
21. 5. Národní výstava psů Litoměřice - A. Redlicka - třída mladých - V3
22. 5. Mezinárodní výstava psů Litoměřice - M. Redlicky - třída mladých - V4
4. 6. Národní výstava Klatovy - A. Polgár - třída mladých - V1, CAJC
2. 7. Klubová výstava KCHMPP - Z. Holmerová - třída mladých - V1, CAJC
dokončeny junior šampion ČR
16. 7. Národní výstava Mladá Boleslav - Wilberg Leif-Herman - třída mladých - V1, CAJC, BOJ
27. 8. Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav - V. Pilikin - třída otevřená - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
24. 9. Klubová výstava BCCCZ - S. Bailey - mezitřída - V1, CAC
2010
17. 7. Národní výstava Mladá Boleslav - T. Havelka - třída štěňat - VN1
7. 8. Klubová výstava BCCCZ - M. Krinke - třída štěňat - VN 2
28. 8. Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav - A. Grygarová - babby třída - VN 1
25. 9. Mezinárodní výstava Wroclav - A. Kochann - třída štěňat - VN 1
9. 10. Mezinárodní výstava psů České Budějovice - M. Krinke - třída dorostu - VN 2
20. 11. Speciální výstava BBCK - K. Young - třída dorostu - VN 1, nejlepší štěně
20. 11. Mezinárodní výstava psů DUO Nitra - G. Ridarčíková - třída dorostu - VP
21. 11. Mezinárodní výstava psů DUO Nitra - S. Szabo - třída dorostu - VN 2
24. 10. NVP Brno - Judit Korozs-Papp - třída vítězů - V4
23. 10. Evropská výstava psů Brno - Barbara Muller - třída šampionů - V
13. 9. Klubová výstava se zadáváním KV - K.Rettie (UK) - třída vítězů - V3
12. 9. Klubová výstava bez zadávání KV - R. Tunnicliff (UK) - třída vítězů - V1, CAC
25. 8. 2014 KV Brno Zetor - Karel Hořák - třída vítězů - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz FCI l.skupiny
19. 7. NVP Mladá Boleslav - Niciewiez Jadwiga - třída šampionů - V2, res.CAC
4. 5. Spec. výstava pasteveckých psů Polsko - Morthen Matthes (DK) - třída šampionů - V1, CWC (CAC)
22. 2. DUO CACIB Brno - Iuza Beradze - třída šamp. - V1, CAC, CACIB, CAC-ČMKU, BOB, Cruft´s kvalifikace 2015
dokončen ČMKU šampion
23. 2. DUO CACIB Brno - Judit Koróz Papp - třída šampionů - V1, CAC, CACIB, CAC-ČMKU
2013
12. 1.. Šampion šampionů - Václavík / Vondrouš - BOB / -
26. 1.. CACIB Trenčín - S. Andor - třída otevřená - V1, CAC
23. 2.. DUO CACIB Nitra - O. Vondrou - třída otevřená - V1, CAC
dokončen Slovenský šampion krásy
24. 2.. DUO CACIB Nitra - I. Vojteková - třída otevřená - V2, r.CAC
4. 5. Mezinárodní výstava psů Praha - M. Redlicky - třída šampionů - V3
11. 5. Krajská výstava Hradec Králové-Beradze Iuza - třída šampionů - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
19. 5. Světová výstava psů Budapešť - třída otevřená - VD
31. 5. Národní výstava Senec - Monika Blaha - třída šampionů - V1, CAC
1. 6. DUO CACIB Nitra - Štefan Šinko - třída šampionů - V1, CAC, CACIB, BOS a Grand Prix Slovensko vítěz 2013
2. 6. DUO CACIB Nitra - Vladimír Javorčík - třída šampionů - V1, CAC, CACIB, BOS a Cruft kvalifikace 2014
dokončen Grandšampion Slovenska
17.8.2013 CACIB Uzghorod - třída šampionů - Sandor Szabo - Exc.1, CAC, CACIB, BOB
18.8.2013 CACIB Uzghorod - třída šampionů -Dolejšová Olga - Exc.1, CAC, CACIB, BOB
dokončen C.I.E Mezinárodní šampion krásy
24. 8. 2013 NVP Mladá Boleslav- Tibor Havelka - třída šampionů - V2, res.CAC
7. 9. 2013 NVP Brno - A. Kováčová - třída šampionů - V3
27. 9. 2013 - Klubová výstava BCCCZ - Ross Green - třída vítězů - V1,CAC
28. 9. 2013 - Klubová výstava BCCCZ - Joanne Ratcliffe - třída vítězů - V3
2. 11. 2013 - DOUBLE Expo Prague - xxx - třída vítězů - V2, res.CAC
2012
4. 2.. DUO CACIB Brno - B. Kremser - mezitřída - V3
5. 2.. DUO CACIB Brno - Bordergard Goran - mezitřída - V2
5. 5. Mezinárodní výstava psů Praha - Beradze Iuza - třída otevřená - V1, CAC
8. 5. Speciální výstava BCCCZ - M. Krinke - třída otevřená - V1, CAC
14. 7. Národní výstava Mladá Boleslav - D.Páz - třída otevřená - V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB
25. 8. Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav - A. Polgár - třída otevřená - V1, CAC, r.CACIB
9. 9. Krajská výstava psů - V. Mojžíš - třída otevřená - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BOB, BIG 1
22. 9. Klubová výstava BCCCZ - Juith Korozs-Papp - třída ot. - V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, Klubový vítěz BCCCZ
29. 9. Národní výstava psů Brno - A. Kochan - třída otevřená - VD3
3. 11. DOUBLE CACIB Praha - M. Krinke - třída otevřená - V3
4. 11. CACIB Praha - Wilberg Leif-Herman - třída otevřená - V1, CAC, CAC ČMKU,, CACIB, Vítěz Prahy, BOB, BIG5
1. 12. DUO CACIB Nitra - E.Haapaniemi - třída otevřená - V1, CAC
2. 12. DUO CACIB Nitra - J. Korozs-Papp - třída otevřená - V1, CAC, r.CACIB
2011
9. 4. Národní výstava psů Ostrava - A. Kováčová - třída mladých - V
23. 4. Mezinárodní výstava ČB - M. Krinke - třída mladých - V 2
14. 5. Mezinárodní výstava psů Praha - Fricke Claus-Peter - třída mladých - V1, CAJC, BOJ
21. 5. Národní výstava psů Litoměřice - A. Redlicka - třída mladých - V3
22. 5. Mezinárodní výstava psů Litoměřice - M. Redlicky - třída mladých - V4
4. 6. Národní výstava Klatovy - A. Polgár - třída mladých - V1, CAJC
2. 7. Klubová výstava KCHMPP - Z. Holmerová - třída mladých - V1, CAJC
dokončeny junior šampion ČR
16. 7. Národní výstava Mladá Boleslav - Wilberg Leif-Herman - třída mladých - V1, CAJC, BOJ
27. 8. Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav - V. Pilikin - třída otevřená - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB
24. 9. Klubová výstava BCCCZ - S. Bailey - mezitřída - V1, CAC
2010
17. 7. Národní výstava Mladá Boleslav - T. Havelka - třída štěňat - VN1
7. 8. Klubová výstava BCCCZ - M. Krinke - třída štěňat - VN 2
28. 8. Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav - A. Grygarová - babby třída - VN 1
25. 9. Mezinárodní výstava Wroclav - A. Kochann - třída štěňat - VN 1
9. 10. Mezinárodní výstava psů České Budějovice - M. Krinke - třída dorostu - VN 2
20. 11. Speciální výstava BBCK - K. Young - třída dorostu - VN 1, nejlepší štěně
20. 11. Mezinárodní výstava psů DUO Nitra - G. Ridarčíková - třída dorostu - VP
21. 11. Mezinárodní výstava psů DUO Nitra - S. Szabo - třída dorostu - VN 2